Zakład Kamieniarski Tomasz Domagała NAGROBKI POZNAŃ I OKOLICE


KONTAKT

adres Józefa Poniatowskiego 51
62-031 Luboń
wielkopolskie
telefon tel. pokaż
fax pokaż
tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

ZAKŁAD KAMIENIARSKI Tomasz Domagała
Nagrobki Poznań i okolice

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą w branży usług kamieniarskich już od ponad 40 lat. Mamy bogate doświadczenie w zakresie tworzenia wszelkiego rodzaju nagrobków, w tym nagrobki pojedyncze, nagrobki podwójne, półtoraki, nagrobki granitowe, nagrobki lastryko, pomniki z piaskowca, tablice nagrobkowe i inne. Wszystkie projekty nagrobków wykonane są z kamieni naturalnych, wykluczając chińskie surowce, według własnych wzorów oraz na Państwa indywidualne zamówienie. Dzięki wykorzystaniu najlepszych rodzajów surowców, nasze pomniki nagrobne są niezwykłe trwałe i estetyczne.

Kamieniarskie usługi które świadczymy, to m.in. renowacja nagrobków, odnawianie pomników, podnoszenie nagrobka, montaż i demontaż nagrobków do pogrzebu, cięcie płytek granitu, wykuwanie liter. Dzięki odpowiednim maszynom i urządzeniom nasz zakład kamieniarski świadczy usługi cięcia granitu i piaskowania liter na najwyższym poziomie.  Na życzenie klienta zajmiemy się też wykończeniem przestrzeni wokół pomnika, np. obkładając nagrobki kostką brukową lub granitową. Jesteśmy członkami Cechu Rzemiosł Budowlanych w Poznaniu, a w naszym zakładzie pracują wykwalifikowani kamieniarze, którzy doskonale radzą sobie zarówno z budową, montażem, jak i renowacją nagrobków.

Do każdego projektu nagrobka podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. Nagrobki podwójne i pojedyncze, nagrobki lastryko, nagrobki granitowe, nagrobki dla dzieci, pomniki z piaskowca, wykonujemy z dużym zaangażowaniem, dbając o wszystkie szczegóły. Stawiamy na staranność i dokładność, a także szybki czas realizacji zlecenia. Jeśli szukają Państwo dobrego kamieniarza na terenie Poznania i okolic, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną oraz pod adresem e-mail.

Serdecznie zapraszamy!